akpye-rant-transferi-28698

 

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasıda gelişmekte olan ilçelerinden biridir.  2008 yılı itibariyle Kadıköy ve Ümraniye’de yer alan bazı mahallelerin birleşmesiyle ilçe olmaya hak kazanmıştır.  İstanbul’daki 39 ilçeden biri olmuştur. İlçenin 2014 başı nüfus verilerine göre nufüsu 405.974’tür  ve 17 adet mahalleye sahiptir.

İnşaat firmalarının Ataşehir’in batı kısmındaki arsaların uygun olmasından dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirdiklerinden Batı Ataşehirdurumu ortaya çıkmıştır.

Ataşehir, Toplu Konut İdaresi tarafından yapılmış olan site ve gökdelen merkezidir. Güvenli yaşam yerlerinde, kaliteli yerleşim merkezlerinde oturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’da son dönemin depreme en dayanıklı ve uygun inşa edilmiş binaları ve gökdelenleri bu semtte bulunur. Ataşehir Rent a Car arıyorsanız Filo Aktif yardımınıza yetişecektir.

Ataşehir araç kiralama opsiyonlarının en çok olduğu Filo Aktif’e uğrayıp aracınızı kiralayın. Filo Aktif’den araba kiralamak internetten yemek siparişi vermek kadar kolay ve hızlı. Aracınızı online olarak kiralayın, isterseniz adresinize teslim edelim.

Join This Conversation