32-B-20130718135337-ataturk

 

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz daima müşteri memnuniyetini sağlama üzere emek vermiş, kaliteli filosu ile sizlere hizmetler sunmaktadır. Filomuzda yer alan arabaların marka ve modelini daima üst düzey sınıfta yer almasının sağlanması, olası kaza anında teknik servis olanaklarından en kısa sürede yararlanılmasını sağlanmıştır. Fiyata dâhil olan hizmetleri yapılacak sözleşmede açık bir şekilde belirtmiş olması Atatürk havalimanı rent a car şirketimizin ne kadar açık bir şekilde işini gerçekleştiriyor olduğunun bir göstergesidir.

İstanbul rent a car firmaları arasında hiç şüphesiz ki en çok tercih edilmekte olan kurumlardan biri olan şirketimiz araçların bakım ve onarımlarında tam zamanında gerçekleştirmektedir. Araçların lastik değişimlerinin tam zamanında gerçekleştirmesi, araçların yağ filtrelerinin temizlenip temizlenmediği hakkında sizlere net bilgiler vermesini sağlamaktayız. İstanbul rent a car firmaları arasında yer alan şirketimiz araba kiralama sözleşmesinde net veriler eşliğinde sizlere yardımcı olmakta ve en uygun fiyat garantisi ile en kolay ödeme koşullarıyla sizlere kiralık araç tahsisi sunmaktadır.

Sizlere her zaman için daha ekonomik dizel araçlar ile beraber keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlayan şirketimiz araç filomuzu düzenli olarak güncellemekte ve internet sitemiz içerisinde müsaitlik durumunu öğrenmenizi sağlamaktadır. Kiralayacağınız ekonomik grup araçlar için 23 yaş üzerinde olmanız orta grup araçlar için 25 yaş üzerinde olmanız üst grup araçlar için 27 yaş üzerinde olmanız ve lüks grup araçlar için 30 yaş üzerinde olmanız beklentilerimiz arasında yer almaktadır.

Atatürk havalimanı araç kiralama şirketimiz hava limanına indiğiniz gibi kiralık aracınızı kapıdan size tahsis eder ve seyahatleriniz için keyifli, huzurlu bir deneyim yaşamınız sağlar. Araba kiralama alnında bizi tercih eden halkımız için daima en uygun ödeme koşulları ile araba kiralama olanakları sunuyor ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi elde etmenizi sağlıyoruz. Geniş araç filomuzu inceleyebilir, sizin için en uygun olan binek araçlar arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kaliteli, ekonomik, konforlu, güvenilir ve huzurlu bir seyahat deneyimi elde etmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Join This Conversation