5.-Istanbul-skyline

 

Rent a car sektöründe uzun yıllardan beri faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz sizlere alanında deneyimli kadrosu ile beraber profesyonel anlamda araba kiralama hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. Rent a car arayışı içinde bulunan bireyler ya da firmalar tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz bakımlı ve temiz araçları ile beraber sorunsuz bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir. Ekonomik fiyatlarla araba kiralama olanaklarından yararlanmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizin için de beklentilerinizi karşılayacak niteliklerde binek araçlar sunmaktadır. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız üzerinden teknik destek alabilir ve yaşadığınız sorunlara kısa bir süre içinde çözümler elde edebilirsiniz. Beşiktaş rent a car şirketimize ait internet sitemiz içeriğinde yer alan arabalar arasında sizin için uygun olanları tercih edebilir ve yine web sayfamızdaki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşarak aracın müsaitlik durumunu sorgulayabilirsiniz.

Araba kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bireyler ya da firmalar en kısa süre olarak 24 saat boyunca araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Teslimat sürecinde meydana gelecek olan gecikmeler ile ilgili olarak günlük ücretin 1/3 ü alınabilir. Meydana gelecek olan gecikmeler ile ilgili olarak şirketimize bilgi verilmesi durumunda ilave süre sağlanabilmektedir. İstanbul rent a car şirketimizin sunduğu hizmetlerden rahat bir şekilde yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Uzun süreli araba kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireyler ya da firmalar haftalık araba kiralama, aylık araba kiralama, sezonluk araba kiralama ya da yıllık araba kiralama hizmetlerimizden faydalanabilmekte ve süre uzadıkça çok daha ekonomik fiyatlarla araba kiralama hizmetlerimizi değerlendirebilmektedir.

Kiralama koşullarına ilişkin internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Türkiye genelinde rahat bir şekilde dolaşım sağlayabileceğiniz araçlarımız için tek yönlü olarak araba kiralama hizmetlerinden de rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şoförlü araba kiralama ya da bireysel araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ehliyetiniz ve bir kimliğiniz ile beraber araba kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Beşiktaş araç kiralama şirketimiz sizlere alanında uzman ekipleri ile beraber hizmetler sunmaktadır.

Join This Conversation