5.-Istanbul-skyline

 

Türkiye genelinde pek çok insan araba kiralama hizmetlerinin avantajlarından ekonomik fiyatlarla yararlanabilmektedir. Bu gruba dâhil olmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan Levent rent a car şirketimiz sizlere alanında uzman ekipler ile tam donanımlı araç kadrosunu sunmaktadır. Sizin için en uygun olan araba modelleri arasında rahat bir şekilde kiralama olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerle kiralık araç hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’da araba kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bireyler öncelikli olarak web sitemiz içeriğinde yer alan geniş araç filomuzu incelmektedir. Kendileri için uygun olan arabaların özelliklerini ve fiyatlarını görmektedir. Güncel fiyatlar ve araba detayları ile ilgili olarak tüm sorularınızı web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri üzerinden çağrı merkezi personelimize ulaşarak sorabilirsiniz.

Levent araç kiralama gibi aramalarda ön planda yer alan web sitemiz İstanbul’un Levent semtinde profesyonel anlamda araba kiralama hizmetleri sunmaktadır. Üst sınıf binek araçları ya da ekonomik fiyatlarla sunulmakta olan binek araçları kiralayabilirsiniz. Şoförlü araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir ya da bireysel olarak kiralık araba hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunulmakta olan araçlarımızın tamamı için sigorta ve kasko şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Şirketler için araba kiralama ve filo hizmetleri sunmakta olan rent a car şirketimiz yolculuk keyfinizi ertelemeden rahat bir şekilde kesintisiz bir hizmet olanağı elde etmenizi sağlamaktadır.

Hayal ettiğiniz araba modelleri için en uygun fiyatları sizlere sunmakta olan şirketimiz kalite ve konforlu araçların bakım ve onarımlarını gerçekleştirerek sizlere sunmaktadır. Levent araç kiralama ekiplerimizle iletişime geçerek sizin için en uygun araba modelini belirleyebilir ve tercihleriniz doğrultusunda rahat bir şekilde kiralık araba olanaklarından yararlanabilirsiniz. Araba kiralama hizmetlerimizden yararlanan kurumlar kiralama belleri ile ilgili olarak KDV’sini şirketiniz için gider göstererek masraflarınızdan düşebilirsiniz. Şirketimiz araçların arız durumları ile ilgili olarak serviste kalması durumunda yerine ek araç tahsis eder ve iş kaybı oluşmasını engeller. Böylelikle profesyonel anlamda hizmetler elde edebilir ve arabanız için her 50 bin km sınırda lastik değişimi gerçekleştirilmektedir.

Join This Conversation